УСЛОВИЯ ПРОДАЖИ ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНА

1. ÜLDISED TINGIMUSED

1.1 Veebipoe pood.rapidsecurity.ee (edaspidi: Veebipood) omanik ja kauba müüja on Rapid Security OÜ (registrikood 10855116), asukohaga Kanali tee 4 Tallinn 10112, Eesti, e-posti aadress info@rapidsecurity.eu  (edaspidi: „Rapid Security“ või „meie“); Veebipoega seotud küsimustes palun pöörduge Rapid Security OÜ poole klienditoe telefonil +372 3565200 (E-R 8-16) või e-posti aadressil info@rapidsecurity.eu

 

2. KAUBA- JA HINNAINFO

2.1. Kauba kirjeldus ja muu teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2.2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.3. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Võimalik kauba kättetoimetamise tasu sõltub saadetise aadressist ning valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Teile tellimuse vormistamisel.

2.4. Kupongi olemasolul arvutatakse toote allahindlus ja toote uus hind peale kupongi sisestamist ostukorvis.

 

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Kauba tellimiseks palun täpsusta soovitud toodete kogused või muud valitavad parameetrid ja lisa tooted ostukorvi.

3.2. Tellimuse vormistamiseks palun sisenege ostukorvi ning vajutage nuppu “Mine maksma”. Kasutame Maksekeskuse mugavat keskkonda Simple Checkout, kus saab kiirelt tellimuse vormistada. Täitke tellija andmed, valige sobiv toodete kättesaamiskoht ning makseviis. Seejärel on kuvatud tellimuse ja transpordi kogumaksumus, mille saate tasuda vajutades nupule “Maksan”. Eelnevalt kinnitage palun müügitingimustega nõusolek, märkides linnukesed vastavatesse kastidesse. Tellimuse andmete lisamisel olge palun hoolikas, sest ekslike andmete tõttu ei pruugi olla võimalik kauba eest tasumine või tellimuse kättetoimetamine.

3.3. Meievaheline kauba ostu-müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest läbi Maksekeskuse terminali Veebipoe kontole.

3.4. Teatise tellimuse staatuse ja kinnituse kohta saadame Teile Veebipoe kaudu Teie poolt määratud e-posti aadressile.

3.5. Anname endast parima, et Veebipoes esilolevad kaubad on laos olemas, kuid me ei saa välistada, et erandjuhtudel kas kauba lõppemise või tellimuse vormistamisel esinenud tehniliste vigade tõttu või muul olulisel põhjustel ei ole meil võimalik Teie tellimust täita. Kui ülalkirjeldatud juhtumitel, ei ole meil võimalik tellitud kaupa Teile saata, teavitame sellest Teid esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh võimalikud kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

4. TASUMINE

4.1. Veebipoes tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.

4.2. Ostu eest on Teil võimalik tasuda Veebipoes kirjeldatud ja maksekeskkonnas osundatud viisidel.

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4.3. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele tellija soovi korral arve.

 

5. KOHALETOIMETAMINE

5.1. Kaupade kohaletoimetamisel kasutame reeglina Omniva ja Itella SmartPosti pakiautomaatide ja kulleri teenuseid. Saadame kaupu üle kogu Eesti, Läti, Leedu ja Soome. Samuti on võimalik soovi korral kaubale ise järele tulla meie Tallinna ja Narva kontoritesse. Kui soovid kasutada Veebipoes mittepakutavat kohaletoimetamise viisi, siis palun võta meiega ühendust info@rapidsecurity.eu

5.2. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.3. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 7-14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

6.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Teil võimalus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

6.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

6.3. Taganemisõiguse kasutamiseks ja kauba tagastamiseks palume Teil täita tagastusavaldus ning saata see e-posti teel aadressile info@rapidsecurity.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud taganemisavaldusega.

6.4. Tagastada võib ainult sellise kauba, mis on kahjustamata originaalpakendis ning on kasutamata ja rikkumata. Palun arvestage asjaoluga, et kasutatud ja rikutud kaup on meie jaoks väärtusetu, sest Veebipood müüb eranditult vaid uusi tooteid, mistõttu on meil õigus jätta rikutud või kasutatud kauba eest makstud tasud tagastamata.

6.5. Kaup tuleb tagastada avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või tuleb meile esitada tõend, mis näitab, et olete eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

6.6. Kauba tagastamisel tuleb Teil kanda kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud (mh. postiasutuse või kullerfirma võimalik hoiutasu), seda nii juhul kui olete kasutanud oma tagastusõigust kui ka juhul kui postiasutus või kullerfirma tagastab saadetise põhjusel, et Te pole sellele õigeaegselt järele tulnud või kui saadetise kohale toimetamine ei ole õnnestunud kullerfirmast olenemata põhjustel. Meil on õigus pidada nimetatud summad kinni Teile tagastatavatelt tasudelt. Defektse või vale toote tagastamisega seotud otseste kulude eest vastutame meie.

6.7. Tagastame Teile tagastatava kauba kättesaamisel kõik kauba eest makstud tasud (v.a. kullertasu) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, eeldusel, et oleme tellitud kauba tagasi saanud või olete esitanud meile tõendid, et olete asja tagasi saatnud ning et tagastatud kaup vastab punktis 6.4 kirjeldatud seisukorrale.

6.8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

6.9. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

6.10. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

7. ÜMBERVAHETAMINE

7.1. Teil on võimalus vahetada tellitud toode ümber sama toote erineva suuruse vastu tasuta 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Selleks soovitame Teil meiega viivitamatult ühendust võtta, et võiksime soovitud toote Teile reserveerida, korraldada tasuta tagastus ning tagastage ümbervahetatav toode tavapärasel viisil kasutades selleks tagastusavalduse vormi. Soovitud toote saame Teile reserveerida kuni 7 päevaks, seega palume selle aja jooksul ümbervahetatav toode meile tagastada. Postitame Teile soovitud toote pärast ümbervahetatava toote meieni jõudmist, eeldusel et ümbervahetatav toode on jõudnud meieni reserveerimisaja jooksul või juhul, kui soovitud toode on laos olemas.

7.2. Punktis 6.1 kirjeldatud viisil ümbervahetamisel, peab ka ümbervahetatava toote seisund vastama punktis 6.4. kirjeldatule, vastasel korral on meil õigus jätta toode ümber vahetamata.

7.3. Juhul kui soovite tellitud toodet ümber vahetada mõne teise toote vastu, siis palun toimige selle toote ostmisel nagu tavaliselt veebipoest toote tellimisel ning tagastage meile mittesoovitav toode tavapärases korras.

 

8. PRETENSIOONIDE ESITAMISE ÕIGUS

8.1. Me vastutame Teile müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba Teile üleandmisest.

8.2. Palun teavitage meid toote mittevastavusest või puudustest koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul mittevastavusest teada saamisest, vastasel korral on meil õigus jätta Teie pretensioon aktsepteerimata.

8.3. Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud transpordi käigus meist olenemata põhjustel ning pärast ostetud toodete pakiautomaadist kättesaamist või postitöötaja või kulleri poolt üleandmist. Saadetise kulleriga või postkontorisse kohaletoimetamisel palume Teil pakendi vastuvõtmisel tuvastada selle seisukord ning juhul kui pakend on rikutud, sellest kohapeal kullerile või postitöötajale teatada ning nõuda pakendi avamist, et toodete seisukorda kontrollida. Juhul kui pakendi vigastuse tõttu on tellitud kaup rikutud, on Teil on õigus jätta saadetis vastu võtmata. Palun teavitage meid viivitamatult transpordi käigus rikutud kaubast e-posti aadressile info@rapidsecurity.eu

8.4. Oma pretensiooni saate esitada e-posti aadressile info@rapidsecurity.eu või helistada telefonil: +372 3565200 (E-R 8-16).

8.5. Kui tellitud toodetel on puudused, mille eest meie vastutame, siis me kas asendame puudustega toote või kui see pole võimalik, tagastame Teile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

9. PRIVAATSUSPOLIITIKA

9.1. Rapid Security OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipoe kasutamisega annate selge ja teadliku nõusoleku Rapid Security OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks meie Privaatsuspoliitika tingimustes kirjeldatud viisil. Rapid Security OÜ veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

9.2. Rapid Security OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad Privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

10. OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

10.1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

10.2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

10.3. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

11. AUTORIKAITSE JA INTELLEKTUAALNE OMAND

11.1. Veebilehel kasutatud videod, fotod, graafika, tekstid, veebilehe kujundus ja muu intellektuaalne omand on kaitstud Autoriõiguse seaduse ja muude sellekohaste Eesti Vabariigi seaduste ning rahvusvaheliste konventsioonidega. Kaitstud on nii veebilehe struktuur kui ka selle sisu, sh. tõlked ja elektroonilises vormis salvestatud failid. Nimetatud kujutiste, tekstide ja muu intellektuaalse omandi kasutamiseks vajaliku kirjaliku nõusoleku saamiseks palume pöörduda Rapid Security OÜ poole kirjutades e-posti aadressil info@rapidsecurity.eu

 

12. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

12.1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@rapidsecurity.eu või helistada telefonil: +372 3565200 (E-R 8-16)

12.2. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.