Gantner Patareilukk GL7p
Gantner Patareilukk GL7p
Gantner Patareilukk GL7p
Gantner Patareilukk GL7p
Gantner Patareilukk GL7p
Gantner Patareilukk GL7p

Gantner Patareilukk GL7p

114,00 114,00

Preliminari mėnesinė įmoka nuo 6,97 / 18 mėn.

Igast kapist saab nutikapp maailma juhtiva lukutootja Gantner uue GL7 lukuga. Nutikad kapilukud muudavad olemasolevad kapid juhtmevabadeks hoiusüsteemideks.

GL7 kapilukud avanevad viipekaardiga. Selleks võib kasutada kasvõi olemasolevat RFID-pangakaarti, õpilaspiletit või töötõendit. Soovi korral saab lisaks ukse avada ka PIN-koodiga.

NB! Ei sisalda patareid (LS 14500 Tadiran lukkudele- liitium patarei)

Neturime

Neturime

NB! Tellimisel 3-5 nädalat tarneaeg.

Produkto kodas: EL145 Kategorijos: ,
Gantner
  • Juhtmevaba
  • Patareide toidetel
  • PIN-koodiga avatav
  • Läbipääsukaardiga avatav

Kaabelduseta ja akutoitel luku teeb eriliseks tema paigaldamise paindlikkus. GL7 kapilukud sobituvad praktiliselt iga olemasoleva luku asemele, sõltumata kapiukse materjalist ja konstruktsioonist. Lukk ei vaja mingit lisakaabeldust ega uusi juhtmeid. Mehaaniline pöördnupp teeb luku ülimalt töökindlaks ja praktiliselt hooldevabaks. Isegi akut pole vaja vahetada rohkem kui kord kümne aasta jooksul!

Elektrooniline lukusüsteem viib kapisüsteemide haldamiskulud nullilähedaseks. Võtmete haldamine ja asendamine jääb minevikku. Asenduskaarte väljastada ja kogu kapisüsteemide kasutust jälgida saab otse nutirakendusest. Ka jääb minevikku õige kapi otsimine – hoiusüsteemi juurde või riietusruumi paigaldatav tabloo juhatab kaardiomanikule õige kapi eksimatult kätte. Luku aku kestab kuni kümme aastat.

Kui Teie ettevõte ei kasuta viipekaarte ega RFID-kiipe, saate kapilukke kasutada ka PIN-koodiga. Koodi ununedes saab administraator spetsiaalse kaardiga koodi kustutada ning anda kasutajale uue pääsunumbri.

GL7 lukusüsteem sobib eriti hästi spordiklubi, veekeskuse, muuseumi või külastuskeskuse äriga, sest ühildub kassasüsteemiga ja Gantneri läbipääsusüsteemidega.